Skip to content
flatinriga.lv

Pārdod dzīvokli Rīgā, Āgenskalnā
Raņķa dambis, 109.50m2, 381000.00 EUR

pdf

Apraksts
Projekts - Philosophers Residence, labiekārtots apzaļumots pagalms, pazemes autostāvvieta, ir lifts, divi balkoni, terase, guļamistabu skaits 3 gab., studio tipa, virtuve apvienota ar viesistabu, krāsotas sienas, jauna santehnika, parketa grīda, divi sanitārie mezgli, vanna, dušas kabīne, iebūvēta virtuves iekārta, iebūvēti sienas skapji, diennakts videonovērošana, diennakts apsardze, CITY REAL ESTATE ID - 517170
Philosophers Residence

Philosophers Residence

Vairāk par projektu
ID 517170
Objekta tips Dzīvoklis
Objekta sub-tips Jaunceltne
Rajons Rīga
Reģions Āgenskalns
Iela Raņķa dambis
Platība 109.50 m2
Stāvs 13 no 24
Istabas 4
Remonts kapitālais remonts
Mēbeles ir mēbelēts
Ērtības ir ērtības
Skatīts šodien ...
Cena 381000.00 EUR 3479.45 EUR / m2
Aizpildiet zemāk esošo formu, ja Jums ir nepieciešama papildus informācija vai ir radušies jautājumi vai komentāri par šo nekustamo īpašumu. Lauki, kas apzīmēti ar izsaukuma zīmi (!), aizpildāmi obligāti.
Kredīta kalkulators
EUR
%
???
%
EUR
Valūtas konvertētājs

Aktuālie piedāvājumi e-pastā Piedāvājiet savu īpašumu
Meklēšana
City Real Estate iesaka
Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Martas iela, 2. stāvs, 3 istabas, 78.00m2
1100.00 EUR 14.1 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 3. stāvs, 2 istabas, 79.50m2
289300.00 EUR 3638.99 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 3. stāvs, 2 istabas, 79.50m2
1350.00 EUR 16.98 EUR / m2

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā

Iznomā komerctelpas Rīgā, Centrā
Pērnavas iela, 1. stāvs, 2 istabas, 84.23m2
800.00 EUR 9.5 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Blaumaņa iela, 6. stāvs, 2 istabas, 85.00m2
900.00 EUR 10.59 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Elizabetes iela, 2. stāvs, 3 istabas, 94.90m2
2278.00 EUR 24 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Rūpniecības iela, 4. stāvs, 3 istabas, 96.10m2
1600.00 EUR 16.65 EUR / m2

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā

Pārdod dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 6. stāvs, 2 istabas, 104.40m2
375345.00 EUR 3595.26 EUR / m2

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā

Izīrē dzīvokli Rīgā, Centrā
Stabu iela, 6. stāvs, 2 istabas, 104.40m2